۰۲۱-۲۲۶۷۵۹۱۱

info@tashrifatpiano.com

آرشیو وبلاگ

چگونه دسته گل عروس مناسب انتخاب کنیم؟ | نکات مهم درباره دسته گل عروس

اگر می خواهید جلوی لباس شما خیلی به چشم بیاید، مدل دسته گل عروس کوچک تر انتخاب کنید.اگر قسمت دامن لباس شما ساده است، مدلی انتخاب کنید که گل هایی به صورت آویزان و آبشاری داشته باشد.
سعی کنید دسته گل های فصل را انتخاب کنید. گل های فصل، نه تنها تازه تر و ارزان تر هستند ، بلکه با محیط و آب و هوا نیز سازگاری بیشتری دارند. مدل دسته گل رُز در فصل تابستان، گل های لاله و نرگس در فصل بهار، زنبق در فصل پاییز و نیلوفر در فصل زمستان بسیار مناسب هستند.
گل های مقاوم انتخاب کنیدکه به آسانی پژمرده نشوند و بتوانند ساعتها بدون آب تر و تازه باقی بمانند. رزهای هلندی ، لیلیوم های هلندی، ارکیده و آفتابگردان گزینه های مناسبی هستند. بهتر است در این مورد با گل فروش مشورت کنید. در مورد معانی گل ها تحقیق کنید. برای مثال یاسمن نماد خوشی و لذت و ارکیده نماد عشق است.
دسته گل عروس از ضروریات ثابت شب و روز عروسی در عکس آتلیه یا زمان ورود عروس خانم به مجلس عروس است. از آنجا که همیشه خود نمایی می کند، پس باید انتخاب و سفارش با دقت و سلیقه انتخاب باشد.
می تواند یک مجموع گل ساده با یک نوع گل یا ترکیب چندین گل با رنگ های مختلف باشد. به هر حال بهتر است برای انتخاب نوع گل هایی که قصد دارید در دسته گل عروس خود استفاده کنید، خوب فکر کنید، چرا که یکی از ماندگارترین خاطرات شما را تشکیل می دهد. هیچ مدلی به اندازه دسته گل رز طرفدار ندارد.
به قد و قامت خود توجه کنید، اندازه دسته گل به قد شما بستگی زیادی دارد.
اگر قد شما کوتاه است و یا جثه کوچکی  دارید، از دسته گل عروس کوچکتر استفاده کنید.
اگر قد بلندی دارید و البته به صورت خاص جثه بزرگی دارید، حتما از دسته گل عروس بزرگتر استفاده کنید. برای همخوانی با قد بلند، دسته گل عروس که دنباله دار است و کشیدگی انتهایی دارد، شکیل تر است
رنگ دسته گل را با توجه به رنگ پوست و آرایش خود انتخاب کنید، به این معنا که اگر پوستی روشن دارید نباید از دسته گل عروس خیلی تیره استفاده کنید؛ چون رنگ پریده تر دیده می شوید. به تم آرایشی که برای شما درنظر گرفته می شود، توجه کنید و رنگی مکمل آن انتخاب کنید. مثلا برای تم رنگ صورتی، دسته گل عروس صورتی تیره برای هماهنگی مناسب است.
اگر سر رشته زیادی در رنگ ها و تناسب آنها ندارید از گل فروش کمک گرفته و نمونه کارهای قبلی او را بررسی کنید. تجربه این افراد بهترین ایده ها را مناسب با رنگ پوست و لباس شما را در اختیار قرار می دهد.
انواع دسته گل
دسته گل ارکیده: عروس خانم های با طبع گرم.
دسته گل رز: تفکر عشق و دوست داشتن.
دسته گل لاله: گلی همیشه بهار و با نشاط – نمادی از محبت.
دسته گل عروس با لیلیوم: قیمت بالا، تزئین ماشین عروس، نوع هلندی به دلیل مقاومت زیاد در برابر کم آبی و گرما دارد، مناسب جهت دسته گل.
دسته گل عروس پائونیا: اگر به گل های بزرگ علاقه دارید، پائونیا انتخاب بسیار مناسبی است. پائونیا معروف به گل صد برگ-گل برگ های بزرگ، زیاد، معطر و خوش رنگ  به صورت ساده یا ترکیب با گل های دیگر.
دسته گل آلاله: ترکیبی از آلاله و گل رز- گلبرگ های زیاد و رنگ های صورتی، زرد، سفید.
دسته گل با لیلی کالا: نوعی نیلوفر ظریف برای روحیه های حساس- خمیدگی و انحنای این گل ظرافت آن را دوچندان کرده است.  دسته گل عروس با گل مروارید: گلی زیبا و گرم که در فصل بهار یا تابستان انرژی زیادی به شما در جشن عروسی می دهد.
دسته گل ادریسی: گل برگ های زیاد و درشت این گل مناسب برای دسته گل بزرگ مناسب است. – رنگ های صورتی، سفید، سبز، کبود و آبی.
دسته گل یاسمن: گلی ظریف و ریز که در بین گل های درشت جای می گیرند تا فضاهای خالی را بپوشانند.

نظر خود را بنویسید