۰۲۱-۲۲۶۷۵۹۱۱

info@tashrifatpiano.com

آرشیو وبلاگ

در لباس و پوشش عروس به چه چیزهایی دقت کنیم؟ | تمام چیزهایی که در خرید لباس عروس میتواند به شما کمک کند.

نوع لباس عروس بر اساس فصلی که مراسم شما در آن برگزار می شود و یا محل برگزاری و تالار می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال اگر شما جشن خود را در فضای باز برگزار می کنید، بهتر است لباس از زرق و برق زیادی برخوردار باشد تا چشمگیر تر شود. لباس ابریشمی برای عروسی در یک شهر جنوبی در تابستان مناسب نیست چون به محض پوشیدن عرق می کنید.
بیشتر فروشگاه ها اجازه آوردن دو تا سه همراه، برای انتخاب لباس به شما می دهند. یک جمعیت احساساتی را با خود همراه نکنید. صادق ترین افرادی را که می شناسید با خود ببرید.
از نظر دیگران استفاده کنید و بشنوید اما، لباس را براساس علایق و سلایق خود انتخاب کنید. نظر داماد را در این مورد جویا شوید.
شما باید شب عروسی در لباس خود راحت باشید چرا که زمان زیادی را با آن سپری می کنید. از باغ و آتلیه گرفته تا قدم زدن و رقصیدن در تالار عروسی، یک لباس عروس راحت و سبک باعث می شود شما در طول روز احساس خستگی کمتری کنید و استرس کمتری داشته باشید.
روز عروسی زمان امتحان کردن سبک جدید  نیست. لباسی که انتخاب می کنید متعارف باشد. بر اساس مد روز و مقطعی انتخاب نکنید. درصد بالایی از لباس عروس هایی که می بینید دکلته هستند اگر به شما گفته شده که امروزی باشید و آن را انتخاب کنید، ببینید در زندگی عادی چند درصد از لباس های شما این مدل است. در مورد لباس های آستین دار نیز راحت بودن آن هنگام بالا و پایین آوردن دست را در نظر بگیرید.
حتما لباس را پرو کنید. لباس کاملا باید اندازه بوده و نیاز به تغییرات زیاد نداشته باشد. سعی کنید انتخاب را در روزهای نزدیک به مراسم انجام دهید. چرا که ممکن است تا زمان مراسم در اثر استرس ها تغییر سایز داشته باشید.
اگر لباس سفارشی  مناسب نبود، از فروشگاهی که لباس را به شما فروخته بخواهیدکه لباس را سایز شما کند. خیاط های خود فروشگاه بهترین گزینه برای اصلاح هستند که بدون اتلاف وقت یا توضیح زیاد، می توانند کارهای لازم را انجام دهند.
برای میزان هزینه و بودجه ای که برای خرید لباس  محاسبه کرده اید، برنامه ریزی کنید وکل بودجه را صرف خرید آن نکنید چرا که ممکن است نیاز باشد تغییراتی در اندازه، مدل، سنگ دوزی یا اضافه کردن ملحقات  دهید. می توانید از لباس هایی که یک بار پوشیده شده اند و قیمت آن ها بسیار پایین آمده، استفاده کنید یا آن را اجاره کنید.
لوازم جانبی را از مکان های دیگر با قیمت پایین تر خریداری کنید.
به فروشگاه هایی بروید که امکان دیدن جنس لباس و لمس آن ها از نزدیک وجود دارد. عکس با خود واقعی لباس ها بسیار متفاوت است. با این حال به تازگی خرید اینترنتی نیز معمول شده است.
قبل از تصمیم به خرید، غذای کافی میل و استراحت کنید تا با انرژی و بدون استرس، خرید مناسب را انجام دهید.
کفش عروس باید راحت باشد و نیم سایزگشادتر بودن آن مانعی ندارد. برند یا گران بودن آن کمتر از هماهنگی آن با لباس و ملحقاتش اهمیت دارد.

نظر خود را بنویسید